Niezmiernie miło nam poinformować, iż Ośrodek Badań i Kontroli Środowiska Sp.z.o.o. został uhonorowany przez kapitułę XIV edycji konkursu „Ekolaury Polskiej Izby Ekologii” za całokształt działalności na rzecz ochrony środowiska.

Uroczysta Gala odbyła się 23 listopada br. w Hotelu QUBUS w Katowicach. Podczas Gali wręczone zostały odznaczenia resortowe i wojewódzkie oraz medale Polskiej Izby Ekologii „Za zasługi dla zrównoważonego rozwoju”. Polska Izba Ekologii od 2002 roku organizuje Konkurs „Ekolaury”, promując najefektywniejsze działania i prace podejmowane na rzecz ochrony środowiska. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i skierowany jest do przedsiębiorstw, instytucji, organizacji pozarządowych i samorządów.

Jesteśmy wdzięczni za uznania dla naszej działalności. Ośrodek Badań i Kontroli Środowiska Sp. z o.o. wpływa na środowisko regionu od 1958 roku. W jednym z największych Laboratoriów Badawczych w Polsce realizujemy usługi analityczne w zakresie komponentów środowiska, jak również środków spożywczych. Kompleksowość oferty uzupełnia Biuro Ocen i Ekspertyz Środowiskowych, którego wieloletni dorobek na rynku prac studialnych niejednokrotnie zaistniał na tle projektów ważnych dla regionu.

Działalność Ośrodka ma również charakter edukacyjny w postaci organizacji szkoleń. Czynnie współpracujemy ze środowiskami naukowymi oraz organizacjami branżowymi, działamy w Stowarzyszeniu Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB oraz jako wieloletni członek Polskiej Izby Ekologii i Śląskiego Klastra Wodnego. Jesteśmy także pierwszym na śląskim rynku organizatorem badań biegłości w zakresie badania próbek środowiskowych.

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version